Reklama

Dbają o bezpieczeństwo personelu medycznego [ZDJĘCIA]


W odpowiedzi na rosnącą liczbę incydentów ataków na personel medyczny, Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny w Żurawicy rozpoczął cykl szkoleń z zakresu samoobrony. Inicjatywa realizowana jest na mocy porozumienia zawartego z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Rzeszowie.


Szkolenia prowadzone są przez wyspecjalizowaną grupę funkcjonariuszy Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, którzy dzielą się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami w zakresie technik obronnych. Projekt powstał w odpowiedzi na apel środowiska medycznego, które coraz częściej zmaga się z agresją ze strony pacjentów oraz osób z zewnątrz.

– Zajęcia z samoobrony nie tylko zwiększają poczucie bezpieczeństwa naszych pracowników, ale także dają im narzędzia, które mogą wykorzystać zarówno w pracy w wielu sytuacjach, jak i w życiu prywatnym

Reklama

– powiedział dyrektor szpitala Maciej Kamiński...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 62% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/10/2025 08:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości