Reklama

„Diabeł” jr uratował wicelidera. W derbach powiatu lepszy Piast. Jarosławianie ograli Partyzanta. Przerwana passa Polonii

9 i 10 listopada br. piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali przedostatnią kolejkę spotkań rundy jesiennej sezonu 2019 – 2020.

Dębickie „Morsy” okazały się bardzo wymagającym przeciwnikiem dla wicelidera tabeli. KS Wiązownica męczył się okrutnie, aby wreszcie przełamać defensywę Igloopolu. Sztuka ta udała się im dopiero w doliczonym czasie gry. I to po rzucie karnym. Pewnym jego egzekutorem okazał się Kacper Rop, dla którego była to już 17. bramka w tej rundzie.
W Pruchniku, w derbach powiatu jarosławskiego, Piast Tuczempy nie dał żadnych szans Startowi. Dla ekipy Marka Strawy był to już ósmy mecz bez porażki, dla Startu piętnasty bez choćby punktu.
Hossy nie udało się podtrzymać Polonii Przemyśl. Przegrała z Wisłokiem Wiśniowa 1:2 (1:2) po bramce w 16. min Mateusza Wanata i spadła na 11. miejsce w tabeli.
Za to cenne trzy punkty, wywalczone w ostatnich 10 minutach, zdobył JKS 1909 Jarosław i wiele wskazuje na to, że podopieczni Pawła Załogi po rundzie jesiennej uplasują się w ścisłej czołówce ligowej tabeli. Jarosławianie wygrali 2:0 (0:0), a bramki strzelili Kamil Bała (82. min) i Sebastian Pawlak (89. min – karny).

 

Reklama

Start Pruchnik – Piast Tuczempy 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Kloc 4. min (karny), 0:2 Jaroch 54. min, 0:3 Jaroch 72. min.
Start: Makowski – Czarniecki, Yablonskyj, Lasek, Baran – Gemra, Mikłasz, Parawa, R. Znamieńczyków, Tuleja (66. Rabczak) – W. Znamieńczyków (60. Kubas).
Piast: Strawa – Harasz (46. Benc), Sobol, Jaroch, Wielgosz – Czub, Wota (80. Pluta), Kloc, Wiącek – Noga – Buczkowski.
Sędziował: Wojciech Kolbusz (Jasło). Żółte kartki: Wielgosz i Wota. Widzów: 150.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości