Reklama

Dlaczego tak jest?

23/09/2018 20:00

– Zewsząd słychać pochwały dobrej zmiany, która – niestety – na dworzec PKP w Przemyślu nie dotarła. Tam bowiem kupno biletu to nie taka prosta sprawa – opowiada Leszek Wojciechowski, przemyślanin mieszkający w Kanadzie.

– Wprawdzie są trzy kasy, ale otwarta jest tylko jedna, a jeśli kolejka liczy pięć osób, to oczekiwanie może trwać nawet pół godziny. Chciałem kupić bilet z kuszetką do Sławna na siódmego września. Kiedy odczekałem swoje,  pani, po dobrych piętnastu minutach stukania ołówkiem w komputer, wręczyła mi bilet na siódmego, ale kuszetkę na szóstego. Gdy się zorientowałem, powiedziała, że „była zmęczona” i że komputer „wyrzucił jej” z datą szóstego, bo na siódmego nie ma kuszetek. Wtedy zrezygnowałem z podróży tym pociągiem.

Sprawdzając później w internecie, zorientowałem się, że są dwie inne możliwości dostania się do Sławna, tyle że z przesiadkami. Nie wiem, dlaczego mnie o tym nie poinformowano, choć kasy pracują również jako informacje. Pamiętam, że kiedyś, za okropnej komuny, było tam czynnych sześć kas i dodatkowo informacja.

Pogoniłem znowu na stację, ale tym razem kolejka liczyła ze trzydzieści osób, więc wróciłem do domu, aby następnego dnia natrafić na mniejszą. Odstawszy swoje, poprosiłem o połączenie przez Stargard Szczeciński, gdzie miałbym przesiadkę na pociąg do Sławna. Kuszetki wprawdzie nie było, ale było miejsce sypialne i kasjerka wręczyła mi trzy bilety, za które zapłaciłem sto siedemdziesiąt złotych.

W domu jednak zorientowałem się, że jeden z nich jest ze zniżką dla seniora, a drugi nie, a ja prosiłem o bilet dla seniora. Następnego dnia o szóstej rano pobiegłem na dworzec, żeby zrobić korektę i znowu musiałem stać, bo jakiś podróżny kupował kilka biletów, co trwało bardzo długo. Chciałem się poskarżyć naczelnikowi stacji, ale funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei nie wiedzieli, gdzie mnie skierować. Naprawdę nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak jest? – kończy zdegustowany podróżny.

Z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy zwróciliśmy się do kolei, przekazując zażalenie podróżnego w dniu 21.08 br. Do momentu ukazania się tego artykułu żadnej odpowiedzi od PKP SA jednak nie otrzymaliśmy.

Reklama



J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bil - niezalogowany 2018-09-23 20:45:50

    a biletomat obok działa jakby nie mógł - porażka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pani - niezalogowany 2018-09-23 20:56:05

    Ludzie tylko narzekać potrafią , wielki pan podróżny przyszedł i liczy że wszyscy jak tyko go zobaczą będą skakać w koło niego .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adam - niezalogowany 2018-09-23 21:16:03

    od tego są kasjerki i za to pobierają wynagrodzenie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama