– Zewsząd słychać pochwały dobrej zmiany, która – niestety – na dworzec PKP w Przemyślu nie dotarła. Tam bowiem kupno biletu to nie taka prosta sprawa – opowiada Leszek Wojciechowski, przemyślanin mieszkający w Kanadzie.
– Wprawdzie są trzy kasy, ale otwarta jest tylko jedna, a jeśli kolejka liczy pięć osób, to oczekiwanie może trwać nawet pół godziny. Chciałem kupić bilet z kuszetką do Sławna na siódmego września. Kiedy odczekałem swoje, pani, po dobrych piętnastu minutach stukania ołówkiem w komputer, wręczyła mi bilet na siódmego, ale kuszetkę na szóstego. Gdy się zorientowałem, powiedziała, że „była zmęczona” i że komputer „wyrzucił jej” z datą szóstego, bo na siódmego nie ma kuszetek. Wtedy zrezygnowałem z podróży tym pociągiem.
Sprawdzając później w internecie, zorientowałem się, że są dwie inne możliwości dostania się do Sławna, tyle że z przesiadkami. Nie wiem, dlaczego mnie o tym nie poinformowano, choć kasy pracują również jako informacje. Pamiętam, że kiedyś, za okropnej komuny, było tam czynnych sześć kas i dodatkowo informacja.
Pogoniłem znowu na stację, ale tym razem kolejka liczyła ze trzydzieści osób, więc wróciłem do domu, aby następnego dnia natrafić na mniejszą. Odstawszy swoje, poprosiłem o połączenie przez Stargard Szczeciński, gdzie miałbym przesiadkę na pociąg do Sławna. Kuszetki wprawdzie nie było, ale było miejsce sypialne i kasjerka wręczyła mi trzy bilety, za które zapłaciłem sto siedemdziesiąt złotych.
W domu jednak zorientowałem się, że jeden z nich jest ze zniżką dla seniora, a drugi nie, a ja prosiłem o bilet dla seniora. Następnego dnia o szóstej rano pobiegłem na dworzec, żeby zrobić korektę i znowu musiałem stać, bo jakiś podróżny kupował kilka biletów, co trwało bardzo długo. Chciałem się poskarżyć naczelnikowi stacji, ale funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei nie wiedzieli, gdzie mnie skierować. Naprawdę nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak jest? – kończy zdegustowany podróżny.
Z prośbą o wyjaśnienie tej sprawy zwróciliśmy się do kolei, przekazując zażalenie podróżnego w dniu 21.08 br. Do momentu ukazania się tego artykułu żadnej odpowiedzi od PKP SA jednak nie otrzymaliśmy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a biletomat obok działa jakby nie mógł - porażka
Ludzie tylko narzekać potrafią , wielki pan podróżny przyszedł i liczy że wszyscy jak tyko go zobaczą będą skakać w koło niego .
od tego są kasjerki i za to pobierają wynagrodzenie
ale taka jest prawda,a najgorsze w tym ze miedzy godzina 15,30 a 16 kiedy wracam z pracy przez tunel nie mozna przejsc tyle ukraincow przyjezdza do Przemysla istny szok
droga "PANI"idz sie przejdź tak rekreacyjnie i zobacz jaka jest kolejka zawsze, potem komentuj
Kobieto na jakim Ty swiecie zyjesz?
Piękny dworzec w Przemyślu i nie się na nim nie dzieje . W holu głównym brakuje zegara, a zawsze tam był. Nie mówiąc już o trudnościach w pokonaniu schodów z bagażem. Brak ruchomych schodów. Remont kosztował tyle pieniędzy i nikt nie pomyślał o ułatwieniu życia pasażerów. To prawda jest trzy kasy, otwarta jedna czasami dwie czas oczekiwania... porażka. Co do Pań kasjerek, to te Panie są naprawdę miłe i uczynne, bardzo się starają. Nie mogę na temat tych Pań złego słowa powiedzieć...
a zastanowiłeś się lub może zaświtało Ci go główki ,że senior/rzy/ mogą nie umieć korzystać z biletomatu??
A gdzie te zapowiadane restauracje na dworcu? Gdzie ta jakość obsługi klienta godna "pkp"?Pamiętam czasy jak na dworcu funkcjonowała informacja turystyczna... lepiej pasowało by wtedy nazwać ją "punkt wydruku biletów kupionych przez Internet"... tą sprawą już 5 lat temu ktoś się powinien zająć...
Ta potwierdzam , to prawda , w wywiadzie dla radia z okazji wizyty na przemyskim rynku na wiosnę br. Choma stwierdził jasno i wyraźnie że "niebawem otworzymy restaurację na Dworcu Głównym". Mogę to potwierdzić , zresztą byłem sceptyczny od początku co do wypowiedzi tego Chomy bo słynie z picowania i lania wody i obiecanek bez pokrycia .
A Piłsudski ze wstydu w krzakach się schował
Dworzec bardzo nieprzyjazny osobom niepełnosprawnym .
Inforamcja PKP .Pani w przeciągu 30 sekund potrafiła Ci bez żadnych komputerów wynaleźć najdogodniejsze połączenia w całej Polsce .
Redaktorku , rozumiem i ty też powinieneś to pojąc / dasz rade , jestem tego pewien . ,ze nigdzie na świecie nie ma ludzi nieomylnych , i nie chca tu kogokolwiek bronic , ale ile jest dobrze załatwionych spraw/ Czy napisałeś chociaż o takie JEDNEJ ?
Czy wszystkie Dworce PKP w miastach tej wielkości jak P-śl posiadają RUCHOME SCHODY? Rozumiem ,ze P -śl / nie wiem z jakiej przyczyny / , ale jest wyjątkiem , lub być powinien
a biletomat obok działa jakby nie mógł - porażka
Ludzie tylko narzekać potrafią , wielki pan podróżny przyszedł i liczy że wszyscy jak tyko go zobaczą będą skakać w koło niego .
od tego są kasjerki i za to pobierają wynagrodzenie