Reklama

Dwa wypadki z udziałem karetek w tym samym miejscu. 5 rannych

W pierwszym zdarzeniu jadąca na sygnałach karetka na skrzyżowaniu zderzyła się z fiatem. Chwilę później w tym samym miejscu inna karetka w takich samych okolicznościach zderzyła się z volkswagenem.

Do wypadków doszło między godz. 18.30 a 19.30 w Rzeszowie.

I – 31-letni kierujący jechał na sygnałach ul. Powstańców Warszawy w kierunku ul. Armii Krajowej i na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego zderzył się z fiatem croma. Karetka wjechała na pas zielenie i potraciła pieszą znajdującą się na chodniku pomiędzy jezdniami. Poszkodowani zostali kierujący fiatem, 40-letni ratownik medyczny oraz 66-letnia piesza. Przewożona karetką pacjentka wyszła ze zdarzenia bez szwanku.


fot.KMP Rzeszów

II – chwilę później w tym samym miejscu karetka, która jechała udzielić pomocy uczestnikom wcześniejszego zdarzenia, wjeżdżając na skrzyżowanie, zderzyła się z jadącym ul. Sikorskiego volkswagenem. Ucierpieli jadący w karetce lekarz, 40-letni mieszkaniec Rzeszowa, oraz 30-letni ratownik medyczny.

Reklama

Obie karetki jechały na sygnałach uprzywilejowania. Dla ich kierunku jazdy sygnalizator wskazywała czerwone światło, a dla kierujących samochodami osobowymi – zielone. 

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ustaleniem okoliczności wypadków zajmą się funkcjonariusze z referatu ds. wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym.


fot.KMP Rzeszów
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości