Reklama

Dwieście lat, pani Mario!

12 lipca 2024 roku to wyjątkowy dzień dla pani Marii Bobko z Kosienic. To właśnie wtedy obchodziła stulecie swoich urodzin.

Świętowanie rozpoczęła msza św. w kościele parafialnym, skąd zebrani udali się prosto do Domu Ludowego w Kosienicach, by wspólnie z jubilatką uczcić tę wyjątkową okoliczność.  Oprócz dzieci, wnucząt i prawnucząt, w gronie gości znaleźli się: wójt gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk oraz kierownik USC Andrzej Kasper.

Pani Maria, jak czytamy w biogramie opracowanym przez UG w Żurawicy, większość swojego życia pracowała na roli, gdzie każdy dzień był świadectwem ciężkiej pracy. Jeden z rozdziałów życia mieszkanki Kosienic zapisywany był w dworze Czartoryskich, gdzie służyła będąc młodą dziewczyną.

Reklama

Jubilatka doczekała się trójki dzieci, siedmiorga wnucząt i tylu samo prawnucząt. Jak podaje – to właśnie oni są jej największym skarbem i źródłem nieustającej radości. A tej nie brakuje, pani Maria jest bowiem obdarzona pozytywnym nastawieniem do życia, a jej humor jest zaraźliwy.

Jako redakcja, życzymy nieustannych powodów do radości, niegasnącej pogody ducha i dobrego zdrowia na dalsze, długie lata życia!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/07/2024 11:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama