Reklama

Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych

03/09/2016 08:51

1 września 6-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód osobowy, kiedy przechodziła razem z matką przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło ok. g. 11.30 w Sanoku na ul. Daszyńskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że 6-latka będąc wraz z mamą na środku przejścia została potrącona przez kierującego oplem. W wyniku potrącenia dziewczynka została przewieziona do szpitala. Na szczęście po zbadaniu okazało się, że oprócz ogólnych potłuczeń nie doznała poważniejszych obrażeń. 44-letni kierowca był trzeźwy.

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego na ulicach oraz w rejonie przejść dla pieszych częściej można spotkać dzieci w wieku szkolnym. Policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności, zaś rodzicom i opiekunom przypomina o sprawowaniu właściwej opieki nad dziećmi.

Reklama
 


fot.KPP Sanok
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości