1 września 6-letnia dziewczynka została potrącona przez samochód osobowy, kiedy przechodziła razem z matką przez przejście dla pieszych.
Do zdarzenia doszło ok. g. 11.30 w Sanoku na ul. Daszyńskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że 6-latka będąc wraz z mamą na środku przejścia została potrącona przez kierującego oplem. W wyniku potrącenia dziewczynka została przewieziona do szpitala. Na szczęście po zbadaniu okazało się, że oprócz ogólnych potłuczeń nie doznała poważniejszych obrażeń. 44-letni kierowca był trzeźwy.
W związku z rozpoczęciem roku szkolnego na ulicach oraz w rejonie przejść dla pieszych częściej można spotkać dzieci w wieku szkolnym. Policja apeluje do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności, zaś rodzicom i opiekunom przypomina o sprawowaniu właściwej opieki nad dziećmi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze