Reklama

Ferie z piłką

31/01/2017 16:48

W pierwszym tygodniu ferii w Oleszycach odbył się turniej „Ferie z piłką” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.

16 stycznia (poniedziałek) rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2005 i młodsi – U12. Kolejność na koniec turnieju: 1. Czarni Oleszyce, 2. Unia Łukawiec, 3. Błękitni Grzęska, 4. Piast Tuczempy.

17 stycznia (wtorek) rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2000 i młodsi – U17. Kolejność na koniec turnieju: 1. Pogoń-Sokół Lubaczów, 2. Victoria Stary Dzików, 3. Błękitni Futory, 4. Czarni Oleszyce, 5. Roztocze Narol, 6. Huragan Basznia Dolna.

W środę (18 stycznia) do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2007 i młodsi – U10. Kolejność: 1. Football Academy Lubaczów, 2. JKS Jarosław, 3. Football Academy Oleszyce, 4. Czarni Oleszyce, 5. Akademia Młodego Piłkarza Narol, 6. Sokolik Sieniawa.

Reklama

19 stycznia (czwartek) do turnieju przystąpili chłopcy z rocznika 2003 i młodsi – U14. Kolejność: 1. Czarni Oleszyce, 2. MKS Kańczuga, 3. Santos Piwoda, 4. Gwiazda Wielkie Oczy, 5. Huragan Basznia Dolna.

20 stycznia (piątek) grali chłopcy z rocznika 2008 i młodsi – U9. Kolejność: 1. Football Academy Lubaczów, 2. Football Academy Oleszyce, 3. Akademia Młodego Piłkarza Narol, 4. JKS Jarosław, 5. Czarni Oleszyce.

Organizatorami turnieju byli: burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, Czarni Oleszyce. – Wielkie podziękowania należą się piekarni „Tradycja i Smak” Mariusza Kurka – mówi Krzysztof Młodowiec, prezes Czarnych Oleszyce.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama