W pierwszym tygodniu ferii w Oleszycach odbył się turniej „Ferie z piłką” o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.
16 stycznia (poniedziałek) rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2005 i młodsi – U12. Kolejność na koniec turnieju: 1. Czarni Oleszyce, 2. Unia Łukawiec, 3. Błękitni Grzęska, 4. Piast Tuczempy.
17 stycznia (wtorek) rywalizowali ze sobą chłopcy z rocznika 2000 i młodsi – U17. Kolejność na koniec turnieju: 1. Pogoń-Sokół Lubaczów, 2. Victoria Stary Dzików, 3. Błękitni Futory, 4. Czarni Oleszyce, 5. Roztocze Narol, 6. Huragan Basznia Dolna.
W środę (18 stycznia) do rywalizacji przystąpili chłopcy z rocznika 2007 i młodsi – U10. Kolejność: 1. Football Academy Lubaczów, 2. JKS Jarosław, 3. Football Academy Oleszyce, 4. Czarni Oleszyce, 5. Akademia Młodego Piłkarza Narol, 6. Sokolik Sieniawa.
19 stycznia (czwartek) do turnieju przystąpili chłopcy z rocznika 2003 i młodsi – U14. Kolejność: 1. Czarni Oleszyce, 2. MKS Kańczuga, 3. Santos Piwoda, 4. Gwiazda Wielkie Oczy, 5. Huragan Basznia Dolna.
20 stycznia (piątek) grali chłopcy z rocznika 2008 i młodsi – U9. Kolejność: 1. Football Academy Lubaczów, 2. Football Academy Oleszyce, 3. Akademia Młodego Piłkarza Narol, 4. JKS Jarosław, 5. Czarni Oleszyce.
Organizatorami turnieju byli: burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, Czarni Oleszyce. – Wielkie podziękowania należą się piekarni „Tradycja i Smak” Mariusza Kurka – mówi Krzysztof Młodowiec, prezes Czarnych Oleszyce.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze