Reklama

#GaszynChallenge. Przemyskie Morsy również pompowały [WIDEO, ZDJĘCIA]

Nominacja dla Przemyskich Morsy w ramach akcji #GaszynChallenge przyszła z daleka, od ich pobratymców – Wesołych Morsów Hipotermia Sanok.

Wielbiciele lodowatych kąpieli wybrali skarbonkę Darii Szepietowskiej. Dziewczynka ma 10 miesięcy i trwa dramatyczna walka o jej życie, a jedynie najdroższy lek świata może ją uratować.

Przeszło tydzień temu, wieczorową porą, morsy spotkały się na parkingu przy przepławce w Ostrowie i zadanie wykonały. Filmik ze zmagań znajdziecie na Zycie.pl. Podczas zbiórki udało się zebrać i zasilić konto Darii kwotą 240 zł. Pływacy nominowali dalej do zabawy: radnych Rady Miasta Przemyśla, Przemyską Grupę Rowerową oraz Fun Bike.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama