Nominacja dla Przemyskich Morsy w ramach akcji #GaszynChallenge przyszła z daleka, od ich pobratymców – Wesołych Morsów Hipotermia Sanok.
Wielbiciele lodowatych kąpieli wybrali skarbonkę Darii Szepietowskiej. Dziewczynka ma 10 miesięcy i trwa dramatyczna walka o jej życie, a jedynie najdroższy lek świata może ją uratować.
Przeszło tydzień temu, wieczorową porą, morsy spotkały się na parkingu przy przepławce w Ostrowie i zadanie wykonały. Filmik ze zmagań znajdziecie na Zycie.pl. Podczas zbiórki udało się zebrać i zasilić konto Darii kwotą 240 zł. Pływacy nominowali dalej do zabawy: radnych Rady Miasta Przemyśla, Przemyską Grupę Rowerową oraz Fun Bike.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze