– Zakończył się remont w Miejskim Ośrodku Kultury związany z przystosowaniem wejścia dla osób niepełnosprawnych wraz z modernizacją instalacji elektrycznej. Obecnie do instytucji prowadzą nowe schody, jest podjazd, a w przedsionku zamontowano specjalną platformę. Główne wejście jest już czynne – informuje Kancelaria Burmistrza Jarosławia.

Miejski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie na przeprowadzenie remontu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wys. 111 tys. zł, całkowity koszt inwestycji wyniósł 231 tys. zł 408 zł. Pozostała kwotę w wysokości 120 tys. zł dołożyło miasto. Prace remontowe prowadzone były od 20 czerwca br., a wiązały się z przystosowaniem wejścia do budynku dla osób niepełnosprawnych wraz z modernizacją instalacji elektrycznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze