Reklama

Główne wejście do jarosławskiego MOK już odremontowane

13/08/2016 11:30

– Zakończył się remont w Miejskim Ośrodku Kultury związany z przystosowaniem wejścia dla osób niepełnosprawnych wraz z modernizacją instalacji elektrycznej. Obecnie do instytucji prowadzą nowe schody, jest podjazd, a w przedsionku zamontowano specjalną platformę. Główne wejście jest już czynne – informuje Kancelaria Burmistrza Jarosławia.

Miejski Ośrodek Kultury otrzymał dofinansowanie na przeprowadzenie remontu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wys. 111 tys. zł, całkowity koszt inwestycji wyniósł 231 tys. zł 408 zł. Pozostała kwotę w wysokości 120 tys. zł dołożyło miasto. Prace remontowe prowadzone były od 20 czerwca br., a wiązały się z przystosowaniem wejścia do budynku dla osób niepełnosprawnych wraz z modernizacją instalacji elektrycznej.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości