Reklama

Grupa bijących się osób zablokowała drogę. To pseudokibice zorganizowali ustawkę

Policjanci zatrzymali 14 pseudokibiców lokalnych drużyn piłkarskich. Usłyszeli zarzuty udziału w bójce i w nielegalnym zbiegowisku.

W sobotę około godz. 9 policjanci dostali zgłoszenie o zjeżdżających się samochodach i gromadzących się na drodze między Dębicą a Straszęcinem osobach.
Na miejscu zastali grupę kilkudziesięciu osób, z których część już brała udział w bójce, blokując przy okazji przejazd drogą. Część z nich zamaskowana była kominiarkami lub szalikami na twarzach, dłonie mieli owinięte bandażami.  

Na widok radiowozów część pseudokibiców zaczęła uciekać, odjeżdżając samochodami, lub rozbiegając się w różnych kierunkach. Policjanci złapali 14 osób w wieku od 18 do 31 lat z różnych rejonów Podkarpacia. Wszyscy zatrzymani noc spędzili w policyjnym areszcie. Wczoraj prokurator zastosował wobec nich policyjny dozór, a dzisiaj postawiono im zarzuty udziału w bójce oraz w nielegalnym zbiegowisku. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

Policjanci wciąż ustalają tożsamość pozostałych uczestników ustawki.


fot.KPP Dębica
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama