Połączenie z Przemyśla do Odessy ruszy już w grudniu. Obsługiwać je będą Ukraińskie Koleje.
Jak informuje portal Fly4free szczegółowy rozkład nie został jeszcze sfinalizowany, jednak wiadomo już, że pierwszy pociąg z Odessy wyjedzie 10 grudnia o godz. 18.26 czasu lokalnego. Z kolei z Przemyśla – 11 grudnia o godz. 11.15.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Byłem pociągiem już nad morzem czarnym. Jechałem ze Lwowa sypialnym wagonem i kosztowało mnie to 35 zł w weekend majowy. Pomysł dobry tylko pytanie czy znacznie podniesie to koszt biletu? Tylko dlatego, że pociąg będzie ruszał w Polsce i bilety będą musiały być zakupione również w złotówkach? Koszt podróży do Lwowa to jakieś 10zł przechodząc pieszo przez granicę i dalej jadąc Ukrainskimi Busami (Marszutkami). Więc całkowity koszt takiej podróży z Przemyśla do Odessy wyniósł mnie 45zł. Czy będzie korzystniej? Sprawdźcie to ;)
A po co tam jechać skoro tam jest wojna ? i mozna przepasc bo ukraincy są nieobliczalni ?
W Odessie nie ma wojny? Zainteresuj się tematem. Konflikt nie obejmuje całego terytorium Ukrainy. Polacy też są nieobliczalni o czym swiadczy dzisiejszy przypadek ataku na niemieckojęzyczną parę w Poznaniu... Reprezentujesz patologiczne myślenie.
U nas mamy PISoBOLSZEWIĘ a to znacznie bardziej niebezpieczne.
Napewno sie wybiore bez wzgledu na cene biletu -Przed laty jako dziecko jechalam pociagiem na morze czarne -do dzis to pamietam ,,nie czuje nienawisci do ludnosci ukrainskiej ,
Ciekaw jestem ile godzin się jedzie z Przemyśla do Odessy?
Legia konfliktu faktycznie jeszcze nie ma ale za dzień dwa... to są narody nieobliczalne, nie wspomniałaś że na muslimów a kto sieje wiatr ten zbiera burze...
To początek włączania Przemyśla do Ukrainy.
Nie ma żadnej jak to nazwałeś " PISbolszewii". Natomiast , istotnie -była przez długie 8 lat / 2 kadencje / POeszewia. antypolska
Właśnie wróciłem, 2h Przemyśl - Lwow wraz z odprawą w pociągu, potem 12h Lwów - Odessa, w sumie wyszło mniej więcej tyle ile z Przemyśla nad Bałtyk. (15:42 - 7:50 CET (8:50 czasu lokalnego)
Piotr ty naprawdę tak myślisz czy grasz wariata
Też jechałem ze Lwowa do Odessy-w wagonie kupiejnym-przedziałowym,sypialnym.Z Lwowa jadą pociągi z wagonami sypialnymi. Ten z Przemyśla ma być bezprzedziałowy,a więc o wiele mniej komfortowy. Tyle godzin i w fotelu na siedząco cały wieczór i noc po samo południe-nie jest to podróż zbyt przyjemna. Zdecydowanie powinien być skład z wagonami klasycznymi i sypialnymi.
Witam,PKP czyli cała Polska dysponuje 36 miejscami w wagonie T4 ( czyli 1 wagonem) w pociągu Przemyśl - Odessa.Jeśli biletu nie kupi się w pierwszy dzień tj. 60 dni przed wyjazdem to potem można liczyć tylko na szczęście lub na załatwianie biletów po stronie ukraińskiej.Jeszcze gorzej jest w przypadku zakupu biletu na trasie Odessa - Przemyśl. Polska strona dysponuje tylko 28 miejscami w wagonie nr 434 czyli nie pełnym wagonem w składzie .Wczoraj właśnie kupiłem 28 biletów na tę trasę i nikt już z Polski nie kupi biletu na dzień 08 wrzesień 2018 roku z wyjazdem z Odessy o godzinie 18.26. Ja potrzebowałem 48 biletów - resztę będę musiał kupić we Lwowie 30 dni przed wyjazdem, bo na Ukrainie są inne zasady zakupu biletów.Przy okazji okazało się że na stacji w Przemyślu czynna jest tylko 1 kasa i ja ją po prostu zablokowałem. Przecież to śmieszne że na stacji przygranicznej w Przemyślu, gdzie przyjeżdżają pełne pociągi z Kijowa i Odessy jest czynna tylko 1 kasa. Tworzą się kilometrowe kolejki tak jak to było w latach 80 - tych np. za kawą SAHARA .ZAPRASZAM dziennikarzy i Kierownictwo PKP do sprawdzenia i zrobienia reportażu jak wygląda 1 dzień na Dworcu PKP w Przemyślu ( szczególnie jak przyjadą pociągi z Ukrainy).Pozdrawiam wszystkich którzy myśleli że kolejek w Polsce już nie ma.
Byłem pociągiem już nad morzem czarnym. Jechałem ze Lwowa sypialnym wagonem i kosztowało mnie to 35 zł w weekend majowy. Pomysł dobry tylko pytanie czy znacznie podniesie to koszt biletu? Tylko dlatego, że pociąg będzie ruszał w Polsce i bilety będą musiały być zakupione również w złotówkach? Koszt podróży do Lwowa to jakieś 10zł przechodząc pieszo przez granicę i dalej jadąc Ukrainskimi Busami (Marszutkami). Więc całkowity koszt takiej podróży z Przemyśla do Odessy wyniósł mnie 45zł. Czy będzie korzystniej? Sprawdźcie to ;)
A po co tam jechać skoro tam jest wojna ? i mozna przepasc bo ukraincy są nieobliczalni ?
W Odessie nie ma wojny? Zainteresuj się tematem. Konflikt nie obejmuje całego terytorium Ukrainy. Polacy też są nieobliczalni o czym swiadczy dzisiejszy przypadek ataku na niemieckojęzyczną parę w Poznaniu... Reprezentujesz patologiczne myślenie.