Ruszyła XV edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. Jerzego Hordyńskiego skierowanego do gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz osób dorosłych.
Jego celem jest popularyzacja twórczości jarosławskiego poety oraz rozwijanie wiedzy o mieście i regionie. Termin zgłoszeń upływa 7 października br. Co roku konkurs podzielony jest na kilka kategorii. Uczestnicy wybierający recytację mają do zaprezentowania dwa wybrane utwory - jeden autorstwa Jerzego Hordyńskiego i drugi Anny Gajdy. W kategorii twórczość własna organizatorzy czekają na autorskie teksty (maksymalnie 3) nie nagrodzone jeszcze w tym konkursie. Z kolei w kategorii poezja śpiewana jury będzie oceniało wykonanie jednego lub dwóch utworów Hordyńskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze