4 marca br. rozpoczęła się runda wiosenna sezonu 2016 – 2017 na boiskach III ligi w grupie IV, w której występuje nasz regionalny rodzynek, czyli ekipa JKS 1909 Jarosław.
Jarosławianie na inaugurację wiosny przy pięknej, słonecznej pogodzie i kilkunastu stopniach na plusie, zmierzyli się na własnym stadionie przy ulicy Bandurskiego z beniaminkiem tej klasy rozgrywkowej Cosmosem Nowotaniec. W pierwszym spotkaniu obu drużyn, 7 sierpnia ub.r., padł remis 1:1.
Podopieczni Mariusza Sawy przystąpili do tego pojedynku w zmienionym składzie, zwłaszcza jeśli chodzi o formację defensywną. Teoretycznie wydaje się, że JKS 1909 Jarosław dysponuje słabszym zestawem personalnym niż jesienią, ale może to być tylko teoria. Rewanżowy mecz z zespołem z Nowotańca zakończył się identycznym rezultatem jak pierwszy, czyli remisem 1:1 (0:0). Bramkę, dającą prowadzenie jarosławianom, zdobył w 49. min Bartłomiej Raba, skutecznie egzekwując rzut karny. Gracze beniaminka nie dali jednak za wygraną i w 79. min doprowadzili do wyrównania. Autorem gola po uderzeniu głową był Paweł Sobota.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze