Jacek Kawalec jest kolejną osobą, która zawiesiła swoje zdjęcie w Alei Gwiazd Ośrodka Szkolno-Wychwowaczego nr 3 w Przemyślu.
– Pan Jacek odpowiedział na zaproszenie bardzo szybko i spotkanie z nim było bardzo zaskakujące, intrygujące, wzruszające oraz pouczające – mówi Anna Kalemba-Piętka, opiekun samorządu szkolnego w ośrodku.
Jacek Kawalec opowiedział o [paywall]swoim życiu, nauce w szkole aktorskiej, o tym jak został prowadzącym popularny w latach 90. program Randka w ciemno i jaki to miało wpływ na jego karierę zawodową. Mówił też o pracy w dubbingu – użyczał bowiem głosu wielu postaciom z bajek, m.in. Muminkowi, czy Zdzichowi z Epoki Lodowcowej).
W trakcie spotkania przemówił nawet głosem słynnego Muminka. Zaśpiewał też kilka utworów: m.in. Johna Lenona, Joe Cokera, Dżemu i Czesława Niemena.
Na pytanie, jaki ma sposób na naukę długich tekstów, odpowiedział, że stara się ćwiczyć umysł codziennie, zapamiętując chociażby krótkie teksty, rymowanki. Oprócz tego bardzo dużo jeździ na rowerze, co również pomaga mu w skupieniu.
– Pan Jacek jest przesympatyczną, ciepłą osobą i ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Po takim pokazie talentów począwszy od dubbingu, po krótkie epizody aktorskie, kończąc na piosenkach, każdy był tak zaskoczony, że posiada on taki wachlarz talentów, a przy tym jest tak bardzo skromną osobą – opowiada A. Kalemba-Piętka.
Tradycyjnie, gość spotkania w podziękowaniu dostał zrobione przez uczniów upominki oraz tort.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Piekne niezapomniane spotkanie
Z powagą a kiedy Choma tam zawiśnie?
Dziękujemy - było świetnie :)