Reklama

Jedni z najlepszych w Polsce...

W Trzciance (Wielkopolska) odbył się XI Ogólnopolski Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Podkarpacie reprezentowali zawodnicy klubu Gladiator Przemyśl wraz z trenerem Tomaszem Bandrowiczem. Reprezentowali wyśmienicie, zdobywając łącznie 6 medali, w tym aż 4 złote!

Od br. Podkarpacki Związek Badmintona objął swoim patronatem badmintonistów z niepełnosprawnością intelektualną, reprezentujących nasze województwo w Polsce. Patronat polega na wsparciu technicznym (zakup sprzętu sportowego, strojów reprezentacyjnych) oraz możliwość udziału w zajęciach pozalekcyjnych w ramach programu Shuttle Time.

Jak już wspomnieliśmy, przemyślanie zaprezentowali się znakomicie. Katarzyna Wojdyła zdobyła złoto w grze singlowej i grze deblowej w parze z Beatą Wojdyło, która w singlu sięgnęła po srebro. Kacper Przybyła wywalczył złoto w grze deblowej w parze z Jakubem Kolano (Promyk Stalowa Wola) oraz zdobył srebro w grze singlowej.

Reklama

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu dyrekcji SOSW nr 1, Podkarpackiego Związku Badmintona oraz sfinansowany ze środków samorządu województwa podkarpackiego.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/11/2024 09:37
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama