W wypadku ucierpiał personel medyczny podróżujący karetką pogotowia.
Wczoraj, 19 październia, ok. godz. 6.30 w Straszęcinie kierujący karetką stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze jezdni, gdzie uderzył w przydrożną latarnię.
Pojazd się przewrócił na lewo bok. Poszkodowani zostali kierowca, lekarz oraz ratownik medyczny. Wszyscy trafili do szpitala. Kierujący był trzeźwy.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze