Reklama

Karetka uderzyła w latarnię. 3 osoby poszkodowane [ZDJĘCIA]

W wypadku ucierpiał personel medyczny podróżujący karetką pogotowia.

Wczoraj, 19 październia, ok. godz. 6.30 w Straszęcinie kierujący karetką stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze jezdni, gdzie uderzył w przydrożną latarnię.

Pojazd się przewrócił na lewo bok. Poszkodowani zostali kierowca, lekarz oraz ratownik medyczny. Wszyscy trafili do szpitala. Kierujący był trzeźwy.


fot.KPP Dębica


fot.KPP Dębica
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości