Reklama

Kierowca potrącił mężczyznę nadzorującego przejście dzieci przez jezdnię

Wczoraj, 2 lutego, w Jarosławiu na ul. 3 Maja kierujący nissanem almerą potrącił 59-letniego jarosławianina, który nadzorował w okolicy szkoły bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię. Poszkodowany trafił do szpitala.

2 lutego rano, tuż po godz. 8, w Jarosławiu na ul. 3 Maja kierujący nissanem almerą potrącił 59-letniego mężczyznę nadzorującego bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię. Do wypadku doszło, gdy 59-latek wszedł na przejście dla pieszych, aby zatrzymać ruch, używając tarczy „STOP”.

Poszkodowany trafił z obrażeniami do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Zarówno 31-letni kierowca z powiatu bieszczadzkiego, jak i pieszy byli trzeźwi. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca zdarzenia i przesłuchali świadków, obecnie trwa ustalanie okoliczności wypadku.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2015-02-03 13:54:48

    A zdj z Radymna

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mieszkanka - niezalogowany 2015-02-03 16:00:35

    2Lutego dzieci do szkoły nie szły w tym roku FERIE się zaczęły

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    se7en - niezalogowany 2015-02-03 17:01:01

    Surowiec, widzisz coś narobił!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama