Wczoraj, 2 lutego, w Jarosławiu na ul. 3 Maja kierujący nissanem almerą potrącił 59-letniego jarosławianina, który nadzorował w okolicy szkoły bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię. Poszkodowany trafił do szpitala.
2 lutego rano, tuż po godz. 8, w Jarosławiu na ul. 3 Maja kierujący nissanem almerą potrącił 59-letniego mężczyznę nadzorującego bezpieczne przejście dzieci przez jezdnię. Do wypadku doszło, gdy 59-latek wszedł na przejście dla pieszych, aby zatrzymać ruch, używając tarczy „STOP”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.2Lutego dzieci do szkoły nie szły w tym roku FERIE się zaczęły
Do autora: Skoro dajecie zdjecie ronda w Radymnie (widok z ul. Budowlanych) a piszecie o wypadku w oddalonym o 15km Jarosławiu na ul. 3 Maja to znaczy, że jak rozkwasi się BMW na słupie wiaduktu nad autostradą, to wkleicie zdjęcie pociągu towarowego jadącego na torach wzdłuż tej autostrady tylko, że 15 kilometrów dalej? Śmiech... Moglibyście równie dobrze wejść na google, wpisać 3 Maja w Jarosławiu, wejść na Street View i zrobić print screena...
Przecież są ferie, przeprowadzał dzieci? Ale poziom dziennikarstwa, za chwilę się okaże, że to nie były dzieci, a żelazny pies.
zdjęcie dopasowane bardzo... i to jeszcze z archiwum policyjnego wyciągnięte.
A zdj z Radymna
2Lutego dzieci do szkoły nie szły w tym roku FERIE się zaczęły
Surowiec, widzisz coś narobił!