23-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj rano w Przemyślu. - Policjanci z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy policji przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło tuż przed godz. 7 na drodze z Przemyśla do Ujkowic. 23-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego podróżująca wraz z dzieckiem najprawdpodobniej nie dostosowała prędkości do warunków na drodze i straciła panowanie nad pojazdem - informuje KMP w Przemyślu. Dziecko i kierujący ciężarową scanią nie dozali żadnych obrażeń. Ucierpiała tylko kierująca toyotą.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Ma dziewcze szczęście.