W związku z kolejną awarią ciepłociągu przy ul. Rogozińskiego, część mieszkańców Przemyśla nie ma dzisiaj ciepłej wody.
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje w komunikacie, że przerwa w dostawie ciepłej wody ma potrwać do godziny 20.00. Dotyczy to wszystkich budynków położonych w prawobrzeżnej części Przemyśla oraz do niżej wymienionych budynków położonych w zasańskiej części miasta.
Wykaz budynków w lewobrzeżnej (zasańskiej) części Przemyśla objętych przerwą w dostarczaniu ciepła:
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czytaj ze zrozumieniem,, ciepłej,,,
MPEC zaraz po MZK najmniej dofinansowana spółka miejska ,więc nie ma się co dziwić,a będzie tylko gorzej bo sieć nie remontowana
nie ma sprawy maja blisko do sanu
Czytaj ze zrozumieniem,, ciepłej,,,
MPEC zaraz po MZK najmniej dofinansowana spółka miejska ,więc nie ma się co dziwić,a będzie tylko gorzej bo sieć nie remontowana