Reklama

Kolejna zbiórka krwi w Horyńcu-Zdroju już w najbliższą niedzielę

PAŹ19

godz: 09:00

Zbiórka pod hasłem "Oddaj krew – to nie boli" odbędzie się w niedzielę, 19 października w g. 9-13 w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13.

– Każda kropla ma wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie! Nie bądź obojętny

– apelują organizatorzy: Stowarzyszenie HDK "Ratownik", RCKiK w Lublinie, Oddział w Zamościu i gmina Horyniec-Zdrój. 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 690-13-13-17 oraz mailowo: shdh.ratownik@gmail.com. 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/10/2025 16:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości