Zbiórka pod hasłem "Oddaj krew – to nie boli" odbędzie się w niedzielę, 19 października w g. 9-13 w Świetlicy Wiejskiej przy ul. Lipowej 13.
– Każda kropla ma wagę złota, może komuś uratować życie lub zdrowie! Nie bądź obojętny
– apelują organizatorzy: Stowarzyszenie HDK "Ratownik", RCKiK w Lublinie, Oddział w Zamościu i gmina Horyniec-Zdrój.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 690-13-13-17 oraz mailowo: shdh.ratownik@gmail.com.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze