Reklama

Kolejne dziś dachowanie. 20-letni kierowca w szpitalu

Do wypadku doszło dzisiaj, koło godziny 11, w Trześni. Ucierpiał 20-letni kierowca seicento.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 2 marca, około godz. 11 na drodze relacji Kolbuszowa – Niwiska.
Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że 20-letni kierowca stracił panowanie nad seicento,  samochód dachował i wylądował w pobliskich zaroślach. Młody kierowca z obrażeniami trafił do szpitala.   Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza przy współpracy z technikiem kryminalistyki. 


fot.KPP Kolbuszowa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mm - niezalogowany 2015-03-03 20:06:59

    Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii Modus Odszkodowania modusodszkodowania.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama