Kierujący osobowym bmw nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w fiata punto.
Oficer prasowy KMP w Przemyślu sierż. szt. Marta Fac poinformowała, że 26 bm., przed godz. 14, kierujący bmw 42-letni mieszkaniec Przemyśla w Ostrowie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go fiat punto, którym podróżowała 18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Doszło do kolizji.
Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Z powodu uszkodzeń pojazdów zatrzymano ich dowody rejestracyjne.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O fajnie. Kiedy będą części do kupienia?
Podróżował chyba
O fajnie. Kiedy będą części do kupienia?