Reklama

Kolizja bmw z fiatem w Ostrowie k. Przemyśla

Kierujący osobowym bmw nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w fiata punto.

Oficer prasowy KMP w Przemyślu sierż. szt. Marta Fac poinformowała, że 26 bm., przed godz. 14, kierujący bmw 42-letni mieszkaniec Przemyśla w Ostrowie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go fiat punto, którym podróżowała 18-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Doszło do kolizji. 

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym. Z powodu uszkodzeń pojazdów zatrzymano ich dowody rejestracyjne.


fot.KMP Przemyśl
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m - niezalogowany 2017-10-28 16:24:38

    Podróżował chyba

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2017-10-29 10:20:54

    O fajnie. Kiedy będą części do kupienia?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości