Reklama

Kontrole drogowe na przemyskich drogach. 4 osoby straciły uprawnienia za jazdę „na podwójnym gazie”

Dziś rano, 13 lutego, policja przeprowadziła wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących, poruszających się po drogach miasta i powiatu przemyskiego. Przebadano 1823 osób.

Kilkunastu policjantów z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy w godzinach od 4 do 8 podczas  wyrywkowego badania kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu przebadało 1823 kierowców.  Funkcjonariusze zorganizowali kilka punktów na terenie miasta i powiatu, np. w Żurawicy, Ostrowie.

Podczas kontroli zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy kierowali samochodami, będąc w stanie nietrzeźwości. Dwóch kolejnych prowadziło samochody po spożyciu alkoholu. Mężczyźni po wytrzeźwieniu muszą stawić się w przemyskiej komendzie, gdzie usłyszą zarzuty i  złożą wyjaśnienia. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    MO - niezalogowany 2015-02-14 09:19:53

    Dobrze, że badają stan trzeźwości, nie dobrze, że zatrzymują w kolejce kilkanaście samochodów. Nie każdy jedzie na wycieczkę!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama