Dziś rano, 13 lutego, policja przeprowadziła wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących, poruszających się po drogach miasta i powiatu przemyskiego. Przebadano 1823 osób.
Kilkunastu policjantów z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy w godzinach od 4 do 8 podczas wyrywkowego badania kierowców na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu przebadało 1823 kierowców. Funkcjonariusze zorganizowali kilka punktów na terenie miasta i powiatu, np. w Żurawicy, Ostrowie.
Podczas kontroli zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy kierowali samochodami, będąc w stanie nietrzeźwości. Dwóch kolejnych prowadziło samochody po spożyciu alkoholu. Mężczyźni po wytrzeźwieniu muszą stawić się w przemyskiej komendzie, gdzie usłyszą zarzuty i złożą wyjaśnienia. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze, że badają stan trzeźwości, nie dobrze, że zatrzymują w kolejce kilkanaście samochodów. Nie każdy jedzie na wycieczkę!!!
Dobrze, że badają stan trzeźwości, nie dobrze, że zatrzymują w kolejce kilkanaście samochodów. Nie każdy jedzie na wycieczkę!!!