Reklama

Kradł w Austrii, „wpadł” w Medyce

19/08/2024 19:44

W sobotę, 10 sierpnia, na przejściu granicznym w Medyce, do odprawy zgłosił się 25-letni obywatel Mołdawii. Jak się okazuje – poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Mężczyzna znajdował się w zainteresowaniu austriackich służb w związku z podejrzeniem o udziale w szajce przestępczej dokonującej kradzieży z włamaniami. Zgodnie z austriackim prawem, 25-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po doprowadzeniu do prokuratury, decyzją sądu został osadzony w areszcie.

Od początku roku, funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 140 osób poszukiwanych przez polskie i zagraniczne służby.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości