Tak kończy się pozostawienie auta w miejscu, w którym obowiązuje znak zakazu zatrzymywania się opatrzony dodatkowo tabliczką z holownikiem.
Strażnicy miejscy twierdzą, że w mieście kierowcy nagminnie łamią ten przepis. Najczęściej zdarza się to na ulicy Mickiewicza i Konarskiego w rejonie sądów, na Dworskiego koło banku i na Wodnej obok biur urzędu miasta.
Artykuł 130a kodeksu wykroczeń jasno precyzuje, że pojazd jest usuwany z drogi na koszt właściciela w przypadku: pozostawienia pojazdu w miejscu, gdzie jest to zabronione i utrudnia ruch lub w inny sposób zagraża bezpieczeństwu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No jak nie ma w tym ukraińskim mieście gdzie parkować to jak inaczej. Ukraina przez dużą literę "U"
jakiemu zagraża bezpieczeństwu?? pies z kulawą nogą tamtędy nie jeździ tylko ci co potrzebują załatwić sprawę w tym POSRA..M urzędzie co to dla swoich żywicieli /podatnika/ nie zadbali o bezpłatne miejsca parkingowe . WSTYD, WSTYD dla rządzącego motłochu od lat tym miastem i jeszcze zamieszczają zdjęcia jakiego to przestępcę złapali nieroby jedne. A psie kupy sprzątać ,a nie mandaty wystawiać głównie przed laty do tego ta zacna służba została powołana.
Po pierwsze proponuje sprawdzić oznakowanie czy nie jest zasłonięte drzewami ,po drugie dziwne że akurat w tym przypadku Straż Wiejska natychmiast się zjawiła to chyba na potrzeby tego arykulu (sensacja). Kolejny temat to brak miejsc parkingowych. Ale to przecież idzie do UM. Biznes. Ale jak na osiedlach są zadymy to oczywiście Policja bo reszta jest zajęta SM . Do roboty nieroby. !!!!!
Dodatkowo Prawo ogranicza funkcjonariusza SM na takich rzeczach mogą zdobić tzw punkty (tam akurat).
Niech Pan J. powie skąd znalazł się tak szybko na miejscu zdarzenia. Oczywiście to przypadek. Ha ha.
w każdym dobrze szanującym się mieście oraz mieścinie ,myślący samorząd dba by petent mógł skorzystać z bezpłatnego bliskiego parkowania /są matki z maluchami ,które muszą zabrać ze sobą/ by załatwić sprawę w urzędzie. Tylko urzędnicze niemrawe niemoty oraz kulawa i starcza wiekowo rada-bezrada UM w Przemyślu nie mają pojęcia ,że tak być powinno i że jest to ich zasranym urzędniczym obowiązkiem by takie miejsca parkingowe funkcjonowały od lat
Samo holowanie to jeszcze nic. Słono trzeba płacić za odwołanie decyzji o holowaniu.
nie piłujcie strazy tylko tych debili co wzywają.Debile ,,,urzednikiem sie bywa.... a nie rodzi nosił wilk razy kilka.......
No i jaki "świetny" pomysł na poprawę stanu finansów miasta. Nie potrzebna jest żadna wiedza , doświadczenie , pieniądze. BO I PO CO? PRZECIEŻ TO MIASTO WŁAŚNIE ZARABIA . TO ZALEGALIZOWANA GANGSTERSKA METODA RODEM OD GANGSTERA AL CAPO
"xx " , nie wiem kim jesteś , ale akurat w tym temacie pełna zgoda . 100/ 100 . Święta prawda
ło matko !!!!!!! mój szerszeń..
No jak nie ma w tym ukraińskim mieście gdzie parkować to jak inaczej. Ukraina przez dużą literę "U"
jakiemu zagraża bezpieczeństwu?? pies z kulawą nogą tamtędy nie jeździ tylko ci co potrzebują załatwić sprawę w tym POSRA..M urzędzie co to dla swoich żywicieli /podatnika/ nie zadbali o bezpłatne miejsca parkingowe . WSTYD, WSTYD dla rządzącego motłochu od lat tym miastem i jeszcze zamieszczają zdjęcia jakiego to przestępcę złapali nieroby jedne. A psie kupy sprzątać ,a nie mandaty wystawiać głównie przed laty do tego ta zacna służba została powołana.