Dzisiaj, 16 lutego, policjanci przeprowadzili kolejną falę akcji „Trzeźwy Poranek”. Dwóch kierowców straciło prawo jazdy.
Dzisiaj, 16 lutego, w godzinach porannych od 4.00 do 8.00 dwudziestu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie uczestniczyło w prewencyjnej akcji „Trzeźwy poranek”. Owe działania skierowane były przeciwko uczestnikom ruchu drogowego znajdującym się pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze kontrolowali kierowców poruszających się po wszystkich drogach powiatu lubaczowskiego.
Podobna akcja miała miejsce w piątek, 13 lutego. Podczas dwóch dni policjanci przebadali łącznie 1103 kierowców. W dwóch przypadkach policyjny alkomat wskazał niedozwolone stężenia alkoholu we krwi, co skutkowało straceniem przez kierowców uprawnień. Jeden z nich odpowie za popełnienie przestępstwa, drugi za popełnienie wykroczenia.
Kierowcy niebawem mogą się spodziewać kolejnych akcji tego typu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze