Dzisiaj, 26 lutego, o godz. 15 na Rynku odbyła się manifestacja solidarności z Ukrainą. Odegrano hymn Ukrainy, a kolejni występujący potępiali rosyjską agresję i wzywali polskich i zachodnich polityków do bardziej skutecznych działań, które mogłyby powstrzymać plany Putina i ocalić niepodległość Ukrainy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze