W październiku minęły dwa lata od wdrożenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie kraju. Aplikacja miała ułatwić przepływ informacji pomiędzy społeczeństwem i policją i dziś wiadomo, że to narzędzie zdało egzamin.
W ciągu dwóch lat w całym kraju mapa miała prawie 5 mln odsłon i ponad 900 tysięcy naniesionych zagrożeń. Mieszkańcy Podkarpacia od początku funkcjonowania mapy zaznaczyli blisko 42 tysiące zagrożeń.
Najwięcej zgłoszeń dotyczyło miejsc, gdzie kierowcy przekraczają prędkość (15 292), gdzie nieprawidłowo parkują pojazdy (8756) oraz miejsc, gdzie spożywany jest alkohol (7145). Najbardziej aktywni byli mieszkańcy Rzeszowa, zaznaczając ponad 5 tys. punktów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jest problem z miejscami parkingowymi i to ogromny w całym Mieście... zamiast inwestowac ogromne kwoty w renowacje zabytkow pomyslcie o przyszlosci tego miasta ... parkingi.
Na mapie skrzyżowanie obwodnicy z jedną z ulic jest źle naniesione, i kto tu dba o bezpieczeństwo,!
Polecam uwadze Wyb. JPII. Szczegolnie 6.50-7.00 i 7.30-8.00. Od pętli do mostu na Sanie w stronę miasta. Szczegolnie polacam tych, którzy o 7.15 przypomnieli sobie, że pracują od 7.00 i gnają na złamanie karku. Nawet po "leżacych policjantach". Takie maja fury, że co im tam ograniczenie! A taka bieda w kraju, aż piszczy ( z uciechy!)
Jest problem z miejscami parkingowymi i to ogromny w całym Mieście... zamiast inwestowac ogromne kwoty w renowacje zabytkow pomyslcie o przyszlosci tego miasta ... parkingi.
Na mapie skrzyżowanie obwodnicy z jedną z ulic jest źle naniesione, i kto tu dba o bezpieczeństwo,!
Polecam uwadze Wyb. JPII. Szczegolnie 6.50-7.00 i 7.30-8.00. Od pętli do mostu na Sanie w stronę miasta. Szczegolnie polacam tych, którzy o 7.15 przypomnieli sobie, że pracują od 7.00 i gnają na złamanie karku. Nawet po "leżacych policjantach". Takie maja fury, że co im tam ograniczenie! A taka bieda w kraju, aż piszczy ( z uciechy!)