W Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie wojewoda podkarpacki Teresa Kubas-Hul wręczyła odznaczenia państwowe i wyróżnienia honorowe osobom zasłużonym w pracy społecznej i zawodowej na rzecz województwa podkarpackiego i jego mieszkańców. Wśród nich znalazły się osoby z naszego regionu.
Nadane postanowieniem prezydenta RP Andrzeja Dudy: Krzyże Zasługi, Medale za Długoletnią Służbę oraz Medal Stulecia Odzyskanej Niepodległości otrzymały osoby, które wyróżniły się działalnością na rzecz honorowego krwiodawstwa oraz propagowaniem idei czerwonokrzyskiej, zasługami na rzecz społeczności lokalnej, wzorowym, wyjątkowo sumiennym wykonywaniem obowiązków służbowych wynikających z pracy zawodowej i zasługami dla Polski. Wojewoda wręczyła także wyróżnienia resortowe – odznaki honorowe „Za zasługi dla samorządu terytorialnego” nadane przez ministra spraw wewnętrznych i administracji i odznakę „Za zasługi dla ochrony zdrowia” przyznaną przez ministra zdrowia...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 66% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze