Reklama

Mieszkańcy Infiore Park 5 przygotowali paczki dla dzieci z przemyskiego szpitala [ZDJĘCIA]

Inicjatorką tej szlachetnej akcji była przemyska brafitterka Edyta Bobka, która do swojego pomysłu przekonała najpierw zarząd wspólnoty bloku, potem resztę mieszkańców.


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Mieszkańcy osiedla chętnie dołączyli do akcji i przekazywali słodycze dla dzieci. Na zdjęciu Edyta Bobka wręczająca jeden z podarunków.


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Mieszkańcy Infiore Park 5 wspólnie kupili owoce i kubki z motywami świątecznymi.


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Nie mogło zabraknąć św. Mikołaja.


fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
– Okres wokół Bożego Narodzenia to szczególny czas, by komuś pomóc. Pobyt w szpitalu to dla dziecka trudny czas – mówi inicjatorka akcji.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości