Inicjatorką tej szlachetnej akcji była przemyska brafitterka Edyta Bobka, która do swojego pomysłu przekonała najpierw zarząd wspólnoty bloku, potem resztę mieszkańców.

fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Mieszkańcy osiedla chętnie dołączyli do akcji i przekazywali słodycze dla dzieci. Na zdjęciu Edyta Bobka wręczająca jeden z podarunków.

fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Mieszkańcy Infiore Park 5 wspólnie kupili owoce i kubki z motywami świątecznymi.

fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
Nie mogło zabraknąć św. Mikołaja.

fot.Wojewódzki Szpital im. św. o. Pio w Przemyślu
– Okres wokół Bożego Narodzenia to szczególny czas, by komuś pomóc. Pobyt w szpitalu to dla dziecka trudny czas – mówi inicjatorka akcji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze