W Warsztacie Terapii Zajęciowej w Korytnikach, prowadzonym przez przemyski oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, gościł minister i podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP Mateusz Kotecki. Wizyta miała dwa wymiary.
Minister M. Kotecki przyjechał do Korytnik w towarzystwie dyrektora Biura Interwencyjnej Pomocy Prawnej i Listów Kancelarii Prezydenta Polski Tomasza Kulikowskiego, jego zastępczyni Zofii Szwedy-Lewandowskiej oraz adwokata i pracownika tejże kancelarii Malwiny Gołos. Przybyli także przedstawiciele organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Wszyscy na zaproszenie prezesa przemyskiego oddziału PTWzK Andrzeja Beresteckiego.
Wizyta miała dwuwymiarowy charakter. Była formą podziękowania ze strony gospodarzy za pomoc przy rozwiązaniu naprawdę sporego problemu, jaki miał jeden z uczestników WTZ w Korytnikach. Była także okazją, aby porozmawiać o problemach organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 84% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze