Reklama

Mistrzostwa Straży Granicznej w koszykówce

15/10/2016 14:09

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy BiOSG oraz ze stowarzyszeniem IPA Region Bieszczadzki organizuje II Mistrzostwa Straży Granicznej w koszykówce.

Impreza odbędzie się od 19 do 21 października w hali POSiR w Przemyślu. Celem zawodów jest wyłonienie mistrza Straży Granicznej w koszykówce oraz umożliwienie podnoszenia sprawności fizycznej funkcjonariuszom poprzez wprowadzanie elementu rywalizacji sportowej.  Podczas mistrzostw zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna dla chorej na złośliwy nowotwór mózgu Emilki Jasic z Oleszyc.

Podczas finałów wśród kibiców zostaną rozlosowane cenne nagrody! 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama