Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy BiOSG oraz ze stowarzyszeniem IPA Region Bieszczadzki organizuje II Mistrzostwa Straży Granicznej w koszykówce.

Impreza odbędzie się od 19 do 21 października w hali POSiR w Przemyślu. Celem zawodów jest wyłonienie mistrza Straży Granicznej w koszykówce oraz umożliwienie podnoszenia sprawności fizycznej funkcjonariuszom poprzez wprowadzanie elementu rywalizacji sportowej. Podczas mistrzostw zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna dla chorej na złośliwy nowotwór mózgu Emilki Jasic z Oleszyc.
Podczas finałów wśród kibiców zostaną rozlosowane cenne nagrody!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze