6 971 bezrobotnych było zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Przemyślu 30 czerwca br.
To o 50 osób mniej niż w poprzednim miesiącu. W porównaniu do czerwca ubiegłego roku liczba bezrobotnych była mniejsza o 840 osób (10,5 proc.).
Wśród bezrobotnych 3 237 osób to mieszkańcy Przemyśla, a 3 734 – mieszkało w powiecie ziemskim.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja nawet tego nie bede komentowal ;)
Zobaczymy we wrześniu jak wrócą ludzie z Holandii i Niemiec, którzy pojechali na wakacjach do pracy przy zbiorach. Ciekawe czy wtedy podadzą dane z UP. Urząd Pracy jest po to by urzędasy mieli pracę, reszta w to fikcja.
kur.......a banda jedna urzednicza bo ludzie pouciekali z miasta gdyz upada dzieki naszej wladzy w miescie i gdzie miastem rzadzi kler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Życie podkarpackie też sięgnęlo dna. Ja pier....
Pewnie umarli bo nie mieli z czego żyć w tym kurwidołku.
A ja uważam,że nowa władza cały czas tworzy nowe miejsca pracyto i bezrobotnych ubywa.A nie jak za poprzedników.
Tradycyjnie już proponuję "dziennikarzowi" zajmującemu się problemem bezrobocia aby pisał ile miejsc pracy powstało w Przemyślu a nie o ile spadło bezrobocie. Przestań człowieku uprawiać tą idiotyczną propagandę.
Kolejny z cyklu sukcesów PISoBOLSZEWII u koryta:https://epoznan.pl/news-news-87935-Groclin_planuje_zwolnienia_grupowe._Prace_straci_45_zalogi
Nie dla PISoBOLSZEWICKICH debili:https://innpoland.pl/141897,gwaltowny-spadek-zatrudnienia-w-polsce-jestesmy-najgorsi-w-calej-unii
no jest się czym pochwalić , bo miejsc pracy tak przybyło że jeszcze trochę i będzie brakować ludzi w Przemyślu co za niedorozwój z tego pismaka, ale strona w gazetce zapełniona
jeśli pało głupia to czytasz i liczysz na oklaski to może napisz gdzie Ci bezrobotni znaleźli pracę w Przemyślu , bo wyjechali lub stracili status bezrobotnego i ot cała tajemnica sukcesu z tą pracą , weź się jebnij w łeb zanim napiszesz kolejny bezsens
Ja nawet tego nie bede komentowal ;)
Zobaczymy we wrześniu jak wrócą ludzie z Holandii i Niemiec, którzy pojechali na wakacjach do pracy przy zbiorach. Ciekawe czy wtedy podadzą dane z UP. Urząd Pracy jest po to by urzędasy mieli pracę, reszta w to fikcja.
kur.......a banda jedna urzednicza bo ludzie pouciekali z miasta gdyz upada dzieki naszej wladzy w miescie i gdzie miastem rzadzi kler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!