24-latek kierujący suzuki i dwie osoby piesze zostały przewiezione do szpitala.
Do wypadku doszło na ulicy Energetyków, na DW 77, tuż po godz. 6.30.
Stalowowolscy policjanci ustalili wstępnie, że 24-latek kierujący motocyklem suzuki na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby. Miejsce wypadku zabezpieczono, aby specjaliści mogli przeprowadzić oględziny, zabezpieczyć ślady i ustalić świadków. Szczegółowe okoliczności zostaną ustalone w toku postępowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze