Reklama

Motocyklista na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby

24-latek kierujący suzuki i dwie osoby piesze zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło na ulicy Energetyków, na DW  77, tuż po godz. 6.30.

Stalowowolscy policjanci ustalili wstępnie, że 24-latek kierujący motocyklem suzuki na przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby. Miejsce wypadku zabezpieczono, aby specjaliści mogli przeprowadzić oględziny, zabezpieczyć ślady i ustalić świadków. Szczegółowe okoliczności zostaną ustalone w toku postępowania.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości