Reklama

Na sportowo powitali Nowy Rok

05/01/2017 12:30

Tradycyjnie, od ośmiu lat dawni piłkarze Orła Przeworsk rozgrywają noworoczny mecz.

Tak było i tym razem, jak zwykle o godzinie 13 zawodnicy Orła stawili się na boisku MOSiR. Wzorem Cracocvii Kraków, często mimo niesprzyjającej aury i innych przeciwności, sportowcy zawsze starają się rozegrać to wyjątkowe spotkanie. – Dobry humor i sportowa rywalizacja to najlepszy prognostyk na nowy rok – mówi Tomasz Majba, jeden z uczestników wydarzenia.
bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama