Podkarpacki garnizon zasila niemal 4,5 tysiąca policjantów. W tym roku przybyło 51 nowych funkcjonariuszy, do końca roku zatrudnienie znajdzie jeszcze 135.
Dokumenty można składać w każdy poniedziałek i wtorek w Sekcji Doboru KWP, która ma siedzibę w Zaczerniu nr 187.
Kandydat do pracy w policji musi:
✔ mieć polskie obywatelstwo
✔ nieposzlakowaną opinię
✔ co najmniej średnie wykształcenie
✔ korzystać z pełni praw publicznych. Nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe.
✔ mieć uregulowany stosunek do służby wojskowej.
Kandydaci przejdą testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychologiczny oraz rozmowę kwalifikacyjną. Dodatkowe punkty można uzyskać m.in. za wyższe wykształcenie, tytuł ratownika medycznego, uprawnienia instruktora strzelectwa, sportów walki czy nurkowania.
Więcej o zasadach naboru tutaj.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.kolejny propagandowy artykuł o Policji w Nowinach który ukazuje sie co jakiś czas, warto włączyć myślenie i nie dać sie nabrać, oni mają swoich ludzi a artykuł jest po to aby jeszcze zwiększyć ilość podań która i tak jest największa w kraju, bo na podkarpaciu to kazdy chce do mundurówki
Na Podkarpaciu takie bezrobocie ,że praca w tzw służbach to szczyt marzeń dla młodego , tu bez garba ani rusz . Możesz sobie zdawać do 40 tki .
Testy są testami nawet jak je przejdzież bez dobrego wujka UBeSpiecznika gdzieś na generalskim stołku to nawet nie startuj
IDŹCIE IDŹCIE DO MILICJI, TO WAM ZA PARĘ LAT POZABIERAJA EMERYTURY HAHAHA
i wpiszą na rejestry w IPN. Za miskę ryżu jeleni nie brakuje.
kolejny propagandowy artykuł o Policji w Nowinach który ukazuje sie co jakiś czas, warto włączyć myślenie i nie dać sie nabrać, oni mają swoich ludzi a artykuł jest po to aby jeszcze zwiększyć ilość podań która i tak jest największa w kraju, bo na podkarpaciu to kazdy chce do mundurówki
Na Podkarpaciu takie bezrobocie ,że praca w tzw służbach to szczyt marzeń dla młodego , tu bez garba ani rusz . Możesz sobie zdawać do 40 tki .
Testy są testami nawet jak je przejdzież bez dobrego wujka UBeSpiecznika gdzieś na generalskim stołku to nawet nie startuj