Reklama

Nigdy nie wiadomo, na co trafisz w takim miejscu, jak giełda staroci. Przemyska rusza już w niedzielę!

Kolekcjonerskie perełki i przedmioty z duszą będzie można „upolować” podczas zbliżającej się Przemyskiej Giełdy Staroci. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już w niedzielę, 16 września, w budynku I Liceum Ogólnokształcącego, w godzinach od 7.00 do 13.00.

Miłośnicy antyków i starych bibelotów już mogą zacierać ręce. Będzie w czym wybierać. Jak zwykle na kolekcjonerskich stołach nie zabraknie rarytasów, a więc: starych książek, monet, obrazów, porcelany, zegarów, przedmiotów codziennego użytku i innych pamiątek z przeszłości. Będzie okazja do sprzedawania, kupowania i wymieniania się cennymi „zdobyczami”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przemyska Giełda Staroci ma charakter imprezy cyklicznej. Wydarzenie odbywa się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama