Kolekcjonerskie perełki i przedmioty z duszą będzie można „upolować” podczas zbliżającej się Przemyskiej Giełdy Staroci. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się już w niedzielę, 16 września, w budynku I Liceum Ogólnokształcącego, w godzinach od 7.00 do 13.00.
Miłośnicy antyków i starych bibelotów już mogą zacierać ręce. Będzie w czym wybierać. Jak zwykle na kolekcjonerskich stołach nie zabraknie rarytasów, a więc: starych książek, monet, obrazów, porcelany, zegarów, przedmiotów codziennego użytku i innych pamiątek z przeszłości. Będzie okazja do sprzedawania, kupowania i wymieniania się cennymi „zdobyczami”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Przemyska Giełda Staroci ma charakter imprezy cyklicznej. Wydarzenie odbywa się w każdą trzecią niedzielę miesiąca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze