Reklama

Nowa prezes Stowarzyszenia „Linia 102.pl”. Wacława Majkę zastąpiła Jolanta Paduch

Dziś, tj. w piątek, 1 maja, funkcję prezesa Stowarzyszenia „Linia102.pl” objęła Jolanta Paduch. Zastąpiła tym samym wieloletniego prezesa, Wacława Majkę.

„Po 10 latach oddanej i zaangażowanej pracy społecznej, kierując się troską o dalsze sprawne funkcjonowanie Stowarzyszenia oraz ze względu na stan mojego zdrowia, niniejszym przekazuję obowiązki Prezesa i z pełnym przekonaniem mianuję panią Jolantę Paduch na stanowisko społeczne Prezesa Stowarzyszenia „Linia102.pl”

– pisze m.in. w akcie mianowania dotychczasowy prezes, Wacław Majka.

„Wyrażam głęboką nadzieję, iż powierzone obowiązku będą pełnione z równym oddaniem i troską o dobro Stowarzyszenia oraz jego członków”

Reklama

– dodaje.

Pożegnania i nadzieje

„Czas leci bardzo szybko nie zważając na zakręty losu. (…) Dopiero zapoznałem się z super ludźmi (…), robiłem co mogłem (dla „Linii 102.pl” – przyp. red.), bo to po 30 latach służby w Straży Granicznej to kolejnictwo jest moim hobby, moją pasją

– podkreśla dotychczasowy prezes Stowarzyszenia w wypowiedzi dla Życia Podkarpackiego.

„Kocham ludzi a oni chyba mnie, o czym świadczą m.in. posty i komentarze”

– dedukuje.

„Nowa prezes – Jolanta Paduch – zawsze pogodna i uśmiechnięta,  z pewnością troskliwie zadba o „Linię 102.pl” tak jak dba o swoje córki, kilkadziesiąt kurek, kwiaty a także nas – kolegów, których podkarmia swoimi domowymi wypiekami

Reklama

– wyraża pewność W.Majka wierząc, że miłośnicy „Linii 102.pl” jej w tym pomogą.

„Tkwi we mnie troszkę żalu, że to już trzeba się pakować do dalekiej podróży bez powrotu, ale trudno..”

– konkluduje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama