Dziś, tj. w piątek, 1 maja, funkcję prezesa Stowarzyszenia „Linia102.pl” objęła Jolanta Paduch. Zastąpiła tym samym wieloletniego prezesa, Wacława Majkę.
„Po 10 latach oddanej i zaangażowanej pracy społecznej, kierując się troską o dalsze sprawne funkcjonowanie Stowarzyszenia oraz ze względu na stan mojego zdrowia, niniejszym przekazuję obowiązki Prezesa i z pełnym przekonaniem mianuję panią Jolantę Paduch na stanowisko społeczne Prezesa Stowarzyszenia „Linia102.pl”
– pisze m.in. w akcie mianowania dotychczasowy prezes, Wacław Majka.
„Wyrażam głęboką nadzieję, iż powierzone obowiązku będą pełnione z równym oddaniem i troską o dobro Stowarzyszenia oraz jego członków”
Reklama
– dodaje.
„Czas leci bardzo szybko nie zważając na zakręty losu. (…) Dopiero zapoznałem się z super ludźmi (…), robiłem co mogłem (dla „Linii 102.pl” – przyp. red.), bo to po 30 latach służby w Straży Granicznej to kolejnictwo jest moim hobby, moją pasją
– podkreśla dotychczasowy prezes Stowarzyszenia w wypowiedzi dla Życia Podkarpackiego.
„Kocham ludzi a oni chyba mnie, o czym świadczą m.in. posty i komentarze”
– dedukuje.
„Nowa prezes – Jolanta Paduch – zawsze pogodna i uśmiechnięta, z pewnością troskliwie zadba o „Linię 102.pl” tak jak dba o swoje córki, kilkadziesiąt kurek, kwiaty a także nas – kolegów, których podkarmia swoimi domowymi wypiekami
Reklama
– wyraża pewność W.Majka wierząc, że miłośnicy „Linii 102.pl” jej w tym pomogą.
„Tkwi we mnie troszkę żalu, że to już trzeba się pakować do dalekiej podróży bez powrotu, ale trudno..”
– konkluduje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze