Reklama

Nowe urządzenia w skateparku już „ozdobione” wulgaryzmami [ZDJĘCIA]

Na początku maja MOSiR Przeworsk wydał ponad 35 tys. zł na wymianę wszystkich urządzeń w skateparku na terenie ORTS. Już w sierpniu zostały zdewastowane.

MOSiR zdecydował się zainwestować w nowe urządzenia, ponieważ skatepark jest miejscem szczególnie popularnym wśród młodzieży, która chętnie z niego korzysta zwłaszcza popołudniami.

Nowy sprzęt długo jednak nie cieszył się nowością. 6 sierpnia, koło godziny 14, wandale sprayem okrasili go kilkunastoma napisami. Mimo bardzo młodego wieku autorów większość z wpisów jest wulgarna i nie nadaje się do cytowania.

Monitoring MOSiR-u zarejestrował całe zdarzenie, a sprawa została skierowana do organów ścigania. Trwa identyfikacja młodocianych sprawców, więc niebawem zapewne poniosą konsekwencję swojego lekkomyślnego czynu.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości