Na początku maja MOSiR Przeworsk wydał ponad 35 tys. zł na wymianę wszystkich urządzeń w skateparku na terenie ORTS. Już w sierpniu zostały zdewastowane.
MOSiR zdecydował się zainwestować w nowe urządzenia, ponieważ skatepark jest miejscem szczególnie popularnym wśród młodzieży, która chętnie z niego korzysta zwłaszcza popołudniami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze