Po sześciu latach niezwykle owocnej posługi z funkcją przeora klasztoru karmelitów bosych w Przemyślu pożegnał się o. Krzysztof Górski OCD. Nowym został o. Andrzej Ruszała, który od kilku lat posługiwał w przemyskim konwencie.
Przez te lata tak w klasztorze, ale przede wszystkim w kościele karmelitów bosych pw. św. Teresy doszło do wielu zmian. Niezwykle potrzebnych remontów i renowacji. W kościelnych kryptach prowadzone były zaawansowane prace archeologiczne, których efekty można już zobaczyć w świątyni. Znajdują się tam znalezione i oczyszczonej eksponaty, a także specjalnie przygotowane plansze, co ciekawego skrywały przez lata krypty pod kościołem. To jednak tylko mały wycinek z posługi o. Krzysztofa Górskiego na słynnym przemyskim Karmelu...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 80% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze