Reklama

Nowy przystanek w Jagielle. Mieszkańcy zamontowali go sami!

Oczywiście przystanek został kupiony przez gminę Tryńcza, ale zamontowany przez grupę mieszkańców Jagiełły na czele z sołtysem Grzegorzem Drzystkiem w ramach społecznej inicjatywy.


Montaż nowej wiaty wymagał także wykonania podłoża z kostki brukowej, a czym ochotnicy poradzili sobie równie dobrze.  Beton m.in. na potrzeby montażu nowej wiaty przystankowej przekazał Tadeusz Otręba z firmy Eurobet.


fot.UG Tryńcza
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości