Reklama

Od rana na podwójnym gazie

Policjanci dzisiaj, 18 bm., o godzinie 4 rano zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w stanie nietrzeźwości kierował peugeotem.

Funkcjonariuszedrogówki zauważyli peugeota, którego kierowca miał problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy. Podróżnował nim 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Podczas kontroli policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Okazało się, że kierujący ma 1,65 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Teraz odpowie przed sądem.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości