Nie trzeba nikogo przekonywać, jakim dobrodziejstwem dla miasta są drzewa, ale pod warunkiem, że nie utrudniają życia mieszkańcom.

Na skwerku Wyszehradzkim nie sposób przejść alejką łączącą ul. Jagiellońską z Wodną, nie wykonując głębokich skłonów, gdyż gałęzie zwisają na wysokości twarzy przechodniów.
Jedni omijają je, zbaczając na trawnik, inni, zwłaszcza ci wyżsi, muszą ugiąć karku, a wystarczy piła i dziesięć minut pracy fachowca od zieleni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nasz wielki rodak ma swój film "Pętla" na który juz sprzedaja bilety w kinie "Zorza" w Rzeszowie.Kiedy pokazany bedzie w Przemyslu i czy 4 września tak jak w całej Polsce.Czekam z niecierpliwoscią.Podobno wszystkie podłości Podkarpacia sa w nim ujęte a w roli głównej nasz wielki i znany mieszkaniec
Ponadto na skwerku zawsze jest brudno , tablica połamana , zamiast trawnika to łąka i to ma być skwer Wyszehradzki ? Na placu gdzie znajduje się popiersie Pilsudzkiego stan zieleni nie jest lepszy a 15 sierpnia nikt nie złożył tam kwiaty . Są to miejsca sąsiadujące z UM Przemyśla. Również zaniedbany jest teren przed budynkiem UM przy ul Ratuszowej 1. Kiedy tereny te zostaną posprzątane (brak miotły?) i odpowiednio zadbane, zagospodarowane, przecież to centrum miasta!!!
Tadeusz napisz jaki to wielki rodak po imieniu i nazwisku jak coś tam bełkoczesz bądź wreszcie mężczyzną a nie żałosnym mącicielem i tak na koniec pisz na temat....
Oczywiscie nasz wielki marszałek specjalista od burdeli i film też o tym opowiada jak przekracza się granice człowieczeństwa
oglądałem tadeusz , zaprosili Cie na premiere czy co, że znasz tyle szczegółów. Tadeusz skomentuje wszystko co napisane jest. Pozdrawiam.
Jak jest brudno, to, zamiast narzekać, posprzątaj i po problemie. Podobnie z pozostałymi wymienionymi przez ciebie miejscami.
Mieszkańcy osiedli domków jednorodzinnych sami zamiatają ulice , wyrywają chwasty przy drodze , koszą 2 metrowe pokrzywy ,które jeszcze trochę wlazły by im przez okna do domów .. nie mówiąc o pylących mleczach , które osiadają na zadbanych ogródkach przysparzając dodatkowej pracy mieszkańcom. Jak dzwonisz i prosisz o posprzątanie ulicy słyszysz .. na nic nie ma pieniędzy .. SKANDAL !
Nasz wielki rodak ma swój film "Pętla" na który juz sprzedaja bilety w kinie "Zorza" w Rzeszowie.Kiedy pokazany bedzie w Przemyslu i czy 4 września tak jak w całej Polsce.Czekam z niecierpliwoscią.Podobno wszystkie podłości Podkarpacia sa w nim ujęte a w roli głównej nasz wielki i znany mieszkaniec
Ponadto na skwerku zawsze jest brudno , tablica połamana , zamiast trawnika to łąka i to ma być skwer Wyszehradzki ? Na placu gdzie znajduje się popiersie Pilsudzkiego stan zieleni nie jest lepszy a 15 sierpnia nikt nie złożył tam kwiaty . Są to miejsca sąsiadujące z UM Przemyśla. Również zaniedbany jest teren przed budynkiem UM przy ul Ratuszowej 1. Kiedy tereny te zostaną posprzątane (brak miotły?) i odpowiednio zadbane, zagospodarowane, przecież to centrum miasta!!!
Tadeusz napisz jaki to wielki rodak po imieniu i nazwisku jak coś tam bełkoczesz bądź wreszcie mężczyzną a nie żałosnym mącicielem i tak na koniec pisz na temat....