Reklama

Okiem Czepialskiego: Miejsc do parkowania nie brakuje, a jednak...

18/04/2020 12:18

Sytuacja sprawiła, że w Przemyślu ostatnio nie ma problemu ze znalezieniem miejsca do parkowania. Niestety zdarzają się kierowcy, którzy z lenistwa albo braku jakiejkolwiek refleksji mają gdzieś przepisy. A może kierowca tego bmw pomyślał, że skoro obowiązuje zakaz wychodzenia z domu, to chodniki już nie są pieszym potrzebne?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Chyba - niezalogowany 2020-04-18 13:48:09

    właściciel to  OTUA albo Wolne Sondy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojciech - niezalogowany 2020-04-18 20:07:23

    Panie "czepialski" tam zawsze tak parkuja.Moż wybrałbys się na ul.Sanocką gdzie czyszczą rowy i zamiast wywwieziena  błotata to wyrzucaja go na brzeg i jako lekie błoto ponownie wyladuje w rowie po opadach.Faktura na 100% bedzie pozycja wywóz na odległość..... i zapłata za wysyp..Popatrzcie dokładnie gdzie nasze pieniądze uciekaja.Może by tak ten Bakun ruszył tylne szynki z fotela i sam to zobaczył

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ryhhj - niezalogowany 2020-04-18 20:18:33

    Zdjęcie ma policji czy ylko płacz w necie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama