Sytuacja sprawiła, że w Przemyślu ostatnio nie ma problemu ze znalezieniem miejsca do parkowania. Niestety zdarzają się kierowcy, którzy z lenistwa albo braku jakiejkolwiek refleksji mają gdzieś przepisy. A może kierowca tego bmw pomyślał, że skoro obowiązuje zakaz wychodzenia z domu, to chodniki już nie są pieszym potrzebne?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie "czepialski" tam zawsze tak parkuja.Moż wybrałbys się na ul.Sanocką gdzie czyszczą rowy i zamiast wywwieziena błotata to wyrzucaja go na brzeg i jako lekie błoto ponownie wyladuje w rowie po opadach.Faktura na 100% bedzie pozycja wywóz na odległość..... i zapłata za wysyp..Popatrzcie dokładnie gdzie nasze pieniądze uciekaja.Może by tak ten Bakun ruszył tylne szynki z fotela i sam to zobaczył
Zdjęcie ma policji czy ylko płacz w necie
Panie czepialski jeszcze jakiś czas temu przed ogłoszeniem epidemii w Polsce co niedzielę pomiędzy godziną 9 a 10 rano pod archikatedrą greko katolicka na ulicy Czadzkiego , Kocyłowskiego,Śnigurskiego takich aut parkujących było multum a SM i tak miała to w szerokim poważaniu nie było Policji
Panie Czepialski, Pana idea jest słuszna. Prosze nieustannie tępić te przemyskie dziwolągi.
właściciel to OTUA albo Wolne Sondy
Panie "czepialski" tam zawsze tak parkuja.Moż wybrałbys się na ul.Sanocką gdzie czyszczą rowy i zamiast wywwieziena błotata to wyrzucaja go na brzeg i jako lekie błoto ponownie wyladuje w rowie po opadach.Faktura na 100% bedzie pozycja wywóz na odległość..... i zapłata za wysyp..Popatrzcie dokładnie gdzie nasze pieniądze uciekaja.Może by tak ten Bakun ruszył tylne szynki z fotela i sam to zobaczył
Zdjęcie ma policji czy ylko płacz w necie