Kolejna pułapka czeka na pieszych na chodniku przy skrzyżowaniu ulic Barskiej i Piotra Skargi. Blaszana klapa do jakiejś studzienki wyraźnie przerdzewiała i grozi nie tylko potknięciem albo upadkiem. Gdyby komuś uwięzła tam noga, nie obeszłoby się bez skaleczenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdzie Straż? A ja się pytam gdzie jest zarządca tej drogi, prawdopodobnie Prezydent.
No właśnie a pod kogo straż miejska podlega jak nie pod R Choma
Teraz gdzie Straż Miejska, a tak to wszyscy by ją likwidowali. A czy oni wszędzie są, na pewno jakby zobaczyli to by zgłosili i zabezpieczyli miejsce. A jak jegomość zobaczył to nie może zadzwonić do zarządu dróg czy do SM
Podległość nie ma nic do rzeczy. Za stan drogi (w tym chodników) odpowiada zarządca danej drogi!
Smród brud i ubóstwo i wszyscy to mają gdzieś od Prezydenta poprzez spółki miejskie a skończywszy na służbach .
A gdzie jest Straż Miejska ????
Gdzie Straż? A ja się pytam gdzie jest zarządca tej drogi, prawdopodobnie Prezydent.
No właśnie a pod kogo straż miejska podlega jak nie pod R Choma