Reklama

Okiem czepialskiego: kolejna pułapka

25/09/2018 11:04

Kolejna pułapka czeka na pieszych na chodniku przy skrzyżowaniu ulic Barskiej i Piotra Skargi. Blaszana klapa do jakiejś studzienki wyraźnie przerdzewiała i grozi nie tylko potknięciem albo upadkiem. Gdyby komuś uwięzła tam noga, nie obeszłoby się bez skaleczenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    !!!! - niezalogowany 2018-09-25 11:19:55

    A gdzie jest Straż Miejska ???? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2018-09-25 13:10:51

    Gdzie Straż? A ja się pytam gdzie jest zarządca tej drogi, prawdopodobnie Prezydent.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Katastrofa - niezalogowany 2018-09-25 14:07:20

    No właśnie a pod kogo straż miejska podlega jak nie pod R Choma

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości