Reklama

Okiem czepialskiego: odpowiednie miejsce na państwową flagę?

12/05/2018 18:00

Nie tak dawno przyczepiłem się do sponiewieranej flagi wiszącej smętnie w ogródku. Dzisiaj znowu będzie o fladze, którą pewna dziewczyna umieściła tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę. Na dodatek na biało- czerwonej był napis Polska, a wszystko to działo się na święcie flagi. O tempora, o mores!


fot.Jacek Szwic
To chyba bardzo nieodpowiednie miejsce na państwową flagę.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Poczta Polska - niezalogowany 2018-05-12 18:42:11

    Człowieku, przyczep się do Honorowego Obywatela Przemyśla i tych nedznych  radnych. Staszek, listonosza z poczty. Radny. Nie jest Ci Wstyd? Kiedyś byłeś porządny  A po końcu kadencji  do funkcji kustosza Cię nie dopuszczą. Trzeba mieć zaufanie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2018-05-12 19:11:40

    Flagę narodową różnie traktują w różnych państwach.Pełna swoboda wykorzystania flagi występuje prawie we wszystkich krajach anglojęzycznych gdzie w kolorach narodowych szyje się kostiumy kąpielowe,wykorzystuje w różnych gadżetach i to nie tylko śmiesznych.W krajach gdzie na co dzień brakuje uśmiechu tam też wszystko sztucznie jest poważnie.Rosja,Białoruś Bułgaria czy też Serbia flaga jest świętością .U nas odchodzi się od ruskiego modelu a szczególnie czyni to młodzież.Gorszy to starszych ale świat idzie do przodu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Darek - niezalogowany 2018-05-12 22:11:41

    Dziewczyna po prostu pokazała że ona i ona jest Polska a literka L dokładnie to określa

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama