Pasażerowie pociągów wjeżdżających na Dworzec Główny mogą podziwiać panoramę miasta i stertę śmieci, które ktoś z mieszkańców okolicznych kamienic przerzucił przez mur, na teren kolei w okolicy Kamiennego Mostu. Wypadałoby jak najszybciej uprzątnąć tę „wizytówkę” i przy okazji zrobić porządek pod nieużywanym przęsłem mostu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
nie macie o czym pisać