Na samym początku ulicy Matejki, tuż przy chodniku, w ogródku pośród krzaków smętnie zwisa mocno przybrudzona flaga narodowa i równie sfatygowana flaga królewskiego miasta Przemyśla. Tymczasem na sesji rady miasta uradzono, by wydać 30 tysięcy na flagi, żeby było patriotycznie na stulecie odzyskania niepodległości. Widocznie patriotyzm ma różne odcienie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Na Matejki!!! Na ulicy naszego ukochanego marszałkopodobnego Marka K.?
tam mieszka HONOROWY OBYWATEL PRZEMYSLA