Reklama

Okiem czepialskiego: 30 tys. zł na flagi, a tu...

15/04/2018 11:00

Na samym początku ulicy Matejki, tuż przy chodniku, w ogródku pośród krzaków smętnie zwisa mocno przybrudzona flaga narodowa i równie sfatygowana flaga królewskiego miasta Przemyśla. Tymczasem na sesji rady miasta uradzono, by wydać 30 tysięcy na flagi, żeby było patriotycznie na stulecie odzyskania niepodległości. Widocznie patriotyzm ma różne odcienie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pis2 - niezalogowany 2018-04-15 11:38:59

    Na Matejki!!! Na ulicy naszego ukochanego marszałkopodobnego Marka K.? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    JOLMO - niezalogowany 2018-04-15 21:43:17

    tam mieszka HONOROWY OBYWATEL PRZEMYSLA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama