Jak mantrę powtarzamy tezę, że miasto powinno postawić na turystykę. W praktyce różnie z tym bywa.
Za przykład może służyć przecudnej urody parking na placu Rybim, który po ostatnim remoncie bardziej przypomina plac w którejś z mieścin położonych tuż za wschodnią granicą. Przy tym parkingu przez cały sezon zatrzymywały się autokary z wycieczkami, a mówi się, że liczy się pierwsze wrażenie. Warto też posłuchać uwag kierowców, którzy szukają wolnego miejsca, jeżdżąc pomiędzy kałużami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.taki remont w centrum miasta to tylko w Przemyślu możliwy. Brawo Prezydent, brawo ZDM
Nie dość że płatny,w samym centrum-jak WAM nie wstyd włodarze?obok Muzeum,Urzędy,brak słów!
No ale chuligani z Magistratu czy ZDM mają większe problemy na głowie, chociażby, gdzie by tu jeszcze jakieś drzewa wyciąć sobie, do kominka na ten przykład. itp. itd. etc.
Trzeba robić jak pewien „ pan” z Przemyśla nie płacić za parking!!! Sprawa do wygrania!!! Ten pseudo „parking” nie zasługuje na miano płatnego!!!
są ważne sprawy i ważniejsze. boisko do siatki dla turystów: )? ja pisano w komentarzach o parkingu na Rubin.Placu to UM nie przeczytał. są ważne rzeczy i bardzo ważne. po drugie jak zrobic tanio parking jak wszystko kosztuje miliony. np 4 ściany budynku narciarskiego 3 mln. zł. boiska chyba około 60 tyś zł. to ile nowy parking?
Plac dzierżawiony przez miasto prywaciarzowi . Kasa zamiast do miasta idzie w kieszeń prywaciarza .
Jakiemu prywaciarzowi? Tam są miejskie parkometry.
Do Piotr . Którymi zarządza prywatna firma i zgarnia 80 procent .
ludowy obserwator 83.31.71.132 6 godzin temu Krótkie zapytanie , co w tym zadupiu "Przymyślu" nie jest zagrożone. Czego się nie czepia to spieprzą. Przecież nawet nie potrafili i nadal nie potrafią poprawić wyglądu tego syfu zwanego zielonym rynkiem na który udaję się jedynie z konieczności bo od lat nie mogę patrzeć na to siedlisko brudu , smrodu , dziadostwa i nędzy. Właśnie ten niby zielony rynek i te bazary są odzwierciedleniem przemyskiego dziadostwa które od lat firmuje Choma , kolejni zastępcy i kolejne wstyd pisać rady . Inne miasta i miasteczka od dawna mają bazary z prawdziwego zdarzenia , mają baseny , hale sportowe , proste chodniki , odrestaurowane w większości kamienice , ładne kameralne boiska i stadiony a tu w naszym grajdole od lat , bieda , nie ma pieniędzy , może na drugi rok jak spadnie unijna manna , może wyżebra się od firmy Nowa SA jak Domek Ogrodnika czy Kino Helios , i tak ponad 15 late zleciało jak z bicza strzelił. Przyjdą za rok wybory i znowu dam wam ciemna maso : zespół basenów . halę sportową , lodowisko , park na Lipowicy itp. A totalny brak poważnych inwestycji , miejsc pracy dla młodych głównie , odnowienie przynajmniej części kamienic- ruin , chodników poza Franciszkańską , Kazimierza Wlk. i oczywiście Katedralną , o tym zielonym rynku szkoda pisać i bazarach szkoda pisać bo i tak jest to głos wołającego na puszczy. Dlatego nie dziwię się że nie potrafią nawet poprawić stanu tego nędznego parkingu w centrum na placu zwanym Rybim , tego tunelu na Borelowskiego czy o zgrozo dokończyć tego dziadostwa na Sportowej. Na resztę szkoda czasu i słów.
taki remont w centrum miasta to tylko w Przemyślu możliwy. Brawo Prezydent, brawo ZDM
Nie dość że płatny,w samym centrum-jak WAM nie wstyd włodarze?obok Muzeum,Urzędy,brak słów!
No ale chuligani z Magistratu czy ZDM mają większe problemy na głowie, chociażby, gdzie by tu jeszcze jakieś drzewa wyciąć sobie, do kominka na ten przykład. itp. itd. etc.