Reklama

Okiem czepialskiego: przecudnej urody parking na placu Rybim

05/11/2017 18:30

Jak mantrę powtarzamy tezę, że miasto powinno postawić na turystykę. W praktyce różnie z tym bywa.

Za  przykład może służyć przecudnej urody parking na placu Rybim, który po ostatnim remoncie bardziej przypomina plac w którejś z mieścin położonych tuż za wschodnią granicą. Przy tym parkingu przez cały sezon zatrzymywały się autokary z wycieczkami, a mówi się, że liczy się pierwsze wrażenie. Warto też posłuchać uwag kierowców, którzy szukają wolnego miejsca, jeżdżąc pomiędzy kałużami.
Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2017-11-05 18:37:37

    taki remont w centrum miasta to tylko w Przemyślu możliwy. Brawo Prezydent, brawo ZDM

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    scd - niezalogowany 2017-11-05 19:07:22

    Nie dość że płatny,w samym centrum-jak WAM nie wstyd włodarze?obok Muzeum,Urzędy,brak słów!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soad - niezalogowany 2017-11-05 19:08:57

    No ale chuligani z Magistratu czy ZDM mają większe problemy na głowie, chociażby, gdzie by tu jeszcze jakieś drzewa wyciąć sobie, do kominka na ten przykład. itp. itd. etc.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama