Reklama

Okiem czepialskiego: Drodzy kibice, sprzątnijcie za sobą

23/09/2017 18:18

W ubiegły piątek, 15 września, na słupach, przystankach, a nawet na znakach drogowych pojawiły się ulotki wzywające kibiców na sobotni mecz IV ligi podkarpackiej pomiędzy Polonią Przemyśl a Wisłoką Dębica.

Drodzy kibice, rozumiem, że chcieliście wystąpić w jak najliczniejszym składzie i stąd ta mobilizacja. Jednak mecz już za nami, a całe miasto upstrzone jest Waszymi ulotkami, które – nalepione gdzie popadnie – jeszcze długo będą szpecić nasze ulice. Może następnym razem, zamiast zwoływać się za pomocą ulotek, zorganizujcie faceta z bębnem, który przejdzie przez miasto i obwieści wszem i wobec o tak ważnym wydarzeniu. Pohałasuje parę godzin, ale nie trzeba będzie czyścić słupów i znaków drogowych. 


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Byly pilkarz MKS P - niezalogowany 2017-09-23 20:25:04

    po tym, jak kibice z Sanockiej zostali przegonieni ze swojego sektora, powinni niezwlocznie pobiec posprzątać miasto z tej makulatury.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    adc - niezalogowany 2017-09-24 06:26:23

    Przecież to nie są żadne kibice to zwyczajna lobuzerka. CO mozna od TEGO wymagać . 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Abs - niezalogowany 2017-09-24 08:54:00

    90% tych nazwijmy to kibicow z racjonaknym rozumowaniem nie ma nic wspolnego. kazali nakleic to chodIli jak te roboty i naklejali.  Wiekszosc to tumany bez szkoly to nawet nie wiedzieli co tam jest napisane, a ze kazali przyjsc na mecz to i przyszli.... i musieli uciekać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama