W ubiegły piątek, 15 września, na słupach, przystankach, a nawet na znakach drogowych pojawiły się ulotki wzywające kibiców na sobotni mecz IV ligi podkarpackiej pomiędzy Polonią Przemyśl a Wisłoką Dębica.
Drodzy kibice, rozumiem, że chcieliście wystąpić w jak najliczniejszym składzie i stąd ta mobilizacja. Jednak mecz już za nami, a całe miasto upstrzone jest Waszymi ulotkami, które – nalepione gdzie popadnie – jeszcze długo będą szpecić nasze ulice. Może następnym razem, zamiast zwoływać się za pomocą ulotek, zorganizujcie faceta z bębnem, który przejdzie przez miasto i obwieści wszem i wobec o tak ważnym wydarzeniu. Pohałasuje parę godzin, ale nie trzeba będzie czyścić słupów i znaków drogowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.po tym, jak kibice z Sanockiej zostali przegonieni ze swojego sektora, powinni niezwlocznie pobiec posprzątać miasto z tej makulatury.
Przecież to nie są żadne kibice to zwyczajna lobuzerka. CO mozna od TEGO wymagać .
90% tych nazwijmy to kibicow z racjonaknym rozumowaniem nie ma nic wspolnego. kazali nakleic to chodIli jak te roboty i naklejali. Wiekszosc to tumany bez szkoly to nawet nie wiedzieli co tam jest napisane, a ze kazali przyjsc na mecz to i przyszli.... i musieli uciekać
Od kibiców wara to zbrojne ramię narodu i sól tej ziemi polskiej ziemi, od sprzątania są sprzątaczki.
po tym, jak kibice z Sanockiej zostali przegonieni ze swojego sektora, powinni niezwlocznie pobiec posprzątać miasto z tej makulatury.
Przecież to nie są żadne kibice to zwyczajna lobuzerka. CO mozna od TEGO wymagać .
90% tych nazwijmy to kibicow z racjonaknym rozumowaniem nie ma nic wspolnego. kazali nakleic to chodIli jak te roboty i naklejali. Wiekszosc to tumany bez szkoly to nawet nie wiedzieli co tam jest napisane, a ze kazali przyjsc na mecz to i przyszli.... i musieli uciekać